Школа журналістики та зв'язків із громадськістю
Жовтень - Грудень
Ваші час та зусилля
1 раз на 2 тижні
Курс тренінгів з журналістики та медіакомунікацій від провідних медіа-фахівців
Практичні заняття
Фахова редактура
Долучення до масштабних проектів
Наші лектори
Тренери працюють із слухачами не тільки на заняттях, але й індивідуально - для вдосконалення навичок та обопільного зростання
Павло Казарін
Журналіст, публіцист, ведучий програми "Ранок у великому місті" на "ICTV", автор блогів на Телеканалі новин "24", проектах "Крим.Реалії", "Українська правда", "Новое время"
Вікторія Сидоренко
Директор департаменту зв'язків з громадськістю та ЗМІ Суспільного телебачення "UA: ПЕРШИЙ", в минулому - міжнародний PR-менеджер "Євробачення 2017"


Килина Бішер
PR-стратег, засновниця піар-агенції "BOOKINGBAG"
Уляна Швед
Креатор "HOSHVA DGTL", в минулому - копірайтер у агенціях "Liquid7 Ukraine" та "AGAMA Communications"
Олександра Азархіна
Керуючий партнер агенції розумних комунікацій "Fixer Agency", у минулому - продюсер англо- та російськомовних ефірів на "hromadske.tv"
Зміст курсу
Жовтень – Листопад
У грудні слухачі працюють над екзаменаційним завданням
Який Ви отримаєте результат?
Кожен слухач набуває базові навички у написанні новин, репортажів, експертних статей та інтерв'ю. Навчається формувати медіа кампанію та використовувати ключові інструменти для досягнення цілей піар стратегії

Кожному успішному слухачу буде запропоновано пройти оплачуване стажування у галузі піару або журналістики
Наші студенти про курс
Я знайшла багато цікавих друзів. Чудово, що ми розбирали різні кейси, головне - практичні кейси. Сходи - нові знання, нові люди, нове майбутнє.
Анна Кайдалова
Я б ніколи не подумав, що журналістика вимагає такого грунтовного факт-чекінгу. Не даремно ЗМІ перестають довіряти, бо ніхто не перевіряє факти, але ми - можемо це змінити. Думаю про популяризацію спортивної журналістики в Україні
Євген Булатников
Круто, що різні люди об'єднані спільною ідеєю, одним баченням. Плюс - це розвиток журналістської спільноти, що дасть гарну дорогу кожному з нас у майбутньому.
Любов Телюк
Якщо ти навіть не навчаєшся фахово на журналістиці, або піарі - тут тобі дадуть навички, які потрібні для роботи на українському ринку. Шість годин на тиждень - і ти на крок від професіоналізму!
Катерина Вербинська
Сходи - це концентрація креативних людей, які прагнуть розвиватись. Ментори і день, і ніч готові направляти і вчити. Усе заради створення нового покоління журналістів та PR. За увесь час ми стали друзями, допомагаємо один одному із проектами поза курсів. Тімбілдінг емоційний та інтелектуальний.
Ольга Птуха
Я радію, що закінчив школу журналістики та піару. За цей рік я відкрив для себе нові можливості саморозвитку, навички командної праці та креативного вирішення поставлених завдань. Дякуючи сходам, я відчув свій потенціал та полюбив неформальну освіту.
Зореслав Бузенко
Хочеш змін - починай із себе. Це найголовніше, що я зрозумів завдячи тренінгам у Школі.
Данило Герасимов
Я прийшла у школу практикуючим журналістом у газеті "Сегодня" . Ті знання, які давали у школі були ковтком чогось нового у моїй професії. Як журналіст я дізналася багато нового про PR. І "Сходи" познайомили мене з новим поколінням завзятих журналістів, до кола яких я причетна.
Бичковська Саша
Сходи мені допомогли визначитися із своєю професією. Завдяки тим знанням і навичкам, завдяки прагненню до розвитку мені вдалося успішно влаштуватися на роботу. Нині роботодавці цінують трендові скіли.
Гурфінкель Аня
Що Ви отримаєте після курсу?
Потужний нетворкінг та спільноту мотивованих колег
Рекомендаційний лист для працевлаштування або проходження практики у ВНЗ
Наповнення фахового портфоліо
Сертифікат із зазначенням отриманих навичок
Write Close
Close
Be the first who knows our news!